Zostań właścicielem obiecującego, wyjątkowego oraz szybko opłacalnego biznesu!

«Chinkalnia» to restauracja,w której głównym daniem są chinkali - soczyste pierożki nadziewane mięsem zatopionym w bulionie. Szczególny rytuał jedzenia
chinkali rękoma, bez użycia sztućców, jest częścią bliskiej nam kultury gruzińskiej. Tradycyjne gruzińskie uczty oraz przystępna cena sprawia, że chinkali cieszą się powodzeniem u Gości z różnych regionów kraju.

Menu mieści się na jednej stronie i zawiera hity kuchni gruzińskiej: chinkali, chaczapuri, dania z grilla, charczo, warzywa i zioła, wina i gruzińską czaczę.

Na Ukrainie działa już 14 restauracji sieci «Chinkalnia». W 2015 roku w Polsce rozpoczęły działalność 3 restauracje we Wrocławiu i Krakowie.

Zalety

• Chinkali – nowy gastronomiczny trend, zastępuje popularne formaty pizzy, burgerów oraz sushi.

• Menu «Chinkalni» składa się ze świeżych artykułów spożywczych z danego regionu kraju, dzięki czemu nie jest zależne od wahań cen na towary importowane.

• Franczyza«Chinkalni» charakteryzuje się dużą atrakcyjnością dla inwestorów dzięki stosunkowo małym kosztom inwestycyjnym.

Inwestycje

Przewidywana kwota inwestycji: 50 000$
Szacunkowy zwrot inwestycji – 12 miesięcy

Kontakt

+48 577 928 515, Marta Naumenko
Dyrektor ds. rozwoju "Chinkalnia restauracja gruzińska"

ХінкальняТМ – мережа гостинних ресторанів із домашнею грузинською кухнею. Якщо Ви бажаєте відкрити ресторан Хінкальня у своєму місті на умовах франчайзингу – звертайтесь

Marta Naumenko

Dyrektor ds. rozwoju "Chinkalnia restauracja gruzińska"

+48 577 928 515
m.naumenko@chinkalnia.pl

Szukamy partnerów

Z zamiarem otwarcia

Sprzedano

NUMER TELEFONU

stworzony